oferta Tarnów

grafika

komputerowa

Identyfikacja wizualna Twojej firmy to podstawa. Nasz zespół stworzy design, którego potrzebujesz. Projektujemy wszystko, od bilbordów po loga i wizytówki. Jeżeli masz w głowie wizję, zrealizujemy ją dokładnie tak jak Tego potrzebujesz.

Strony WWW

Strona internetowa to najlepszy sposób na przyciągnięcie Klientów. Nie ważne czy planujesz małego bloga czy dużą platformę pozwalająca na korzystanie z usług Twojej firmy. Dostosujemy się pod Twoje potrzeby i przygotujemy indywidualną ofertę.

Sklepy internetowe

Indywidualne wdrożenia e-commerce to nasza specjalność. Jeżeli szukasz wydajnego oraz łatwego w obsłudze serwisu to dobrze trafiłeś. Nasze projekty to przede wszystkim budowa marek które konwertują. Zaufaj specjalistom a Twój sklep okaże się sukcesem.

reklama w internecie

Tworzymy filmy i animacje, które przyciągają wzrok. Sprawimy by Twoja firma była nr1. Po prostu opowiedz nam o swojej firmie a my wymyślimy jak ją wypromować. Nasz kreatywny zespół pracuje 24/7 aby Twoja marka była widoczna.

Wsparcie techniczne

Sama obsługa sprzętu nie jest skomplikowana. To jego przygotowanie, naprawa, konserwacja, aktualizacja i inne operacje informatyczne są zadaniem dość czasochłonnym. Dlatego wsparcie informatyczne (czyli tzw. outsourcing IT) to oszczędność czasu i pieniędzy.

POZYCJONOWANIE SEO

Badania mówią że z usług optymalizacji i pozycjonowania (SEO) korzysta 75% firm w Polsce. Nie pozwól by ubiegła Cię konkurencja. Im szybciej zaczniesz polepszać swoją widoczność w sieci tym więcej klientów zdobędziesz.

Strony zgodne z WCAG 2.1

Tworzymy i wdrażamy dostępne strony internetowe zgodne z WCAG 2.1. Z nami zyskujesz firewall dla bezpieczeństwa Twojej strony i aplikacji oraz kompleksowe wsparcie IT.