Usługi informatyczne

Informatyk Tarnów

Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Razem z 4io zadbaj o swoje dane.

Regularne serwisowanie oraz stały monitoring konfiguracji sieciowych sprawia, że nasi klienci są w stanie uniknąć nawet do 90% problemów technicznych. 

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak i z firmami na terenie Tarnowa i okolic oraz w całej Polsce.

W 4io możesz liczyć na pełen pakiet bezpieczeństwa

Naszą misją jest progresja naszego zawodu poprzez osiąganie pomyślnych wyników dla klientów
Markus Rodrigues, CEO Colibri

Różnorodność i integracja

Działamy na rzecz rozwoju zawodów naszych klientów, zapewniając im wszystko, czego potrzebują

Jeżeli nie chcesz zatrudniać informatyka w swojej firmie, outsourcing jest idealnym rozwiązaniem. Współpracując z 4io zyskujesz zespół profesjonalistów, którzy zadbają o bezpieczeństwo Twoich danych. Oferujemy długoterminowe oraz kompleksowe usługi IT.

Nasza deklaracja

Jest to integracja wielu systemów, które zawierają istotne dla firmy dane. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możemy znacznie uprościć wiele procesów, takich jak: automatyczne raportowanie i poprawianie wydajności pracy. Tworzenie baz danych jest wyjątkowo przydatne, jeżeli chcesz zautomatyzować wiele procesów.

Oferujemy pełną optymalizację urządzeń i sprzętu raz polityki IT. Dostarczamy je oczywiście w załączeniu z już zainstalowanym oprogramowaniem. Dostosowana do potrzeb infrastruktura IT jest niezbędna chcąc być na bieżąco ze stale zmieniającymi się wymaganiami biznesowymi.

Zdajemy sobie sprawę, że w nagłych przypadkach musimy działać ekspresowo. Oferujemy Ci pogotowie informatyczne przez 7 dni w tygodniu. W sytuacjach awaryjnych będziesz mógł skontaktować się z nami o każdej porze, tak aby jak najszybciej rozwiązać każdy problem techniczny.
Kreatywny produkt

Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo w sieci oraz wewnątrz firmy

Aby zadbać o rozwój swojej firmy, często konieczne jest zainwestowanie w modernistyczne systemy IT. Nasz zespół ekspertów wyśmienicie się z nimi posługuje. Dzięki monitorowaniu cen rynkowych, konkurencji oraz stabilności infrastruktury IT będziesz zawsze na bieżąco z nowymi trendami.

Sama obsługa sprzętu nie jest skomplikowana. To jego przygotowanie, naprawa, konserwacja, aktualizacja i inne operacje informatyczne są zadaniem dość czasochłonnym. Dlatego wsparcie informatyczne (czyli tzw. outsourcing IT) to oszczędność czasu i pieniędzy.

01.
Porozmawiamy

Dowiemy się więcej o Twoich potrzebach i opracujemy indywidualny dla Ciebie plan działania.

Przygotujemy

Najpierw przedstawimy Ci kilka wstępnych ofert, tak abyś wybrał dla siebie najkorzystniejszą.

02.
Wdrożymy

Wybraną przez Ciebie ofertę wprowadzimy w życie. Będziesz mógł stale aktualizować zmiany.

03.
Pomagamy

Jesteśmy w stałym kontakcie z Tobą w razie wszelkich usterek czy wątpliwości lub pytań.

04.
Napisz do nas

Razem znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy

Dzięki naszym kompleksowym usługom zyskujesz nie tylko całkowitą obsługę informatyczną, lecz także: prowadzenie baz danych, tworzenie raportów, automatyzację systemów i procesów, administrację stacjami roboczymi, zarządzanie stroną www firmy, a także pełen monitoring stabilności systemów.

Dbamy o bezpieczeństwo Twoje i naszych usług informatycznych w Tarnowie. Jeżeli wystąpią jakiekolwiek komplikacje, bądź będziesz miał do nas pytania, możesz na nas liczyć przez 6 dni w tygodniu. W razie pilnych awarii lub napraw będziemy dla Ciebie pod telefonem przez 7 dni.

Dane Adresowe

Agencja reklamowa 4io
Matki Bożej Fatimskiej 1/7
33-100 Tarnów

Dane kontaktowe

Telefon: 516-342-974
Email: biuro@4io.pl